Ouderraad samenstelling

Naam Voornaam Emailadres Ouder van
Baute Nele nele.baute@hotmail.com Mauro (1° ljB) en Mona Verbauwhede (1° kl)
Blontrock Sofie blontrock.sofie@outlook.be Wout (3° ljB), Sam (5° lj) en Seppe (1° ljA) Vergote
Calleeuw Pascal pascal.calleeuw@gmail.com M. Madéleine (2° kl) en Lili-Victoire (1° kl)
Cornelus Lucas lucas.cornelus@telenet.be Robbe Vandenbussche (2° ljB) en Siebe Cornelus
De Wulf Wesley ines.wesley@hotmail.com Tybe (2° ljB) en Zita (1° kl) De Wulf
Debels Caroline   Auke (3° kl) en Uune (1° kl) Braye
Houthoofd Linda linda.houthoofd@gmail.com Soetkin (6° ljB), Geike (6° ljB) en Isolde (3° ljB) Cordonny
Landuyt Pieter pieter.landuyt@gmail.com Nand (1/2° kl) en Laure Landuyt
Mortier Caroline caroline@lawsense.be Emile Defour (1/2° kl)
Van den Berghe Nele nelevandenberghe@live.be Senne Devos (1° ljB)
Van Den Bril Erlent erlent@outlook.com Alix Van Den Bril (1° ljB)
Van Vlaenderen Lutgart lutgartvanvlaenderen@yahoo.com Helena (3° kl) en Anna (1° kl) Vanderper
Vandendriessche Steven steven@kong-cept.be Felix Vandendriessche (3° kl)
Verbeke Ellen ellen.verbeke4@telenet.be Milan (1° ljA) en Fenna (1° kl) Degruytere